Pr-account: Rocking Up X-mas
Rocking Up X-mas is een initiatief van drie ondernemers: Thijs Lindhout, Imco van Elk en Sydney Brouwer. Voor de derde keer vindt Rocking Up X-mas plaats, dit keer groter dan ooit. Het doel: 120 gezinnen die een moeilijk jaar achter de rug hebben en voornamelijk afhankelijk zijn van de voedselbank een kerst bezorgen die ze niet snel zullen vergeten. Deze gezinnen (ruim 500 mensen) zullen verrast worden met een luxe en uitgebreid kerstpakket.
DelanoPR scherpte het persbericht aan en stuurde het naar de juiste media. Dat resulteerde in onder andere een publicatie in de lokale media en op Telegraaf.nl. AD en Hart van Nederland zeiden toe erbij te willen zijn als het eerste kerstpakket wordt bezorgd.
De reacties van Rocking Up Life:
Al onze media-aandacht is te danken aan onze PR topper DelanoPR. Jennifer Delano heeft ons ongelofelijk veel geholpen met ons persbericht. Dankzij de hulp van de PR-godin heeft ons initiatief in verschillende kranten gestaan en mochten we aanschuiven bij ‘Tijd voor MAX’. En dat is nog niet alles, ook Hart van Nederland is bij ons langs geweest om een item over ons te maken! Dit was nooit gelukt zonder hulp van DelanoPR. Dus heb je ooit hulp nodig bij een PR bericht, neem dan contact op met onze favoriete PR vrouw!
Meer over Rocking Up X-mas ontdekken?
Ga nu naar: http://www.rockingupxmas.nl/
Mail uw reactie